Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ SN ENGİN DİNÇ YEREL VE ULUSAL MEDYA MENSUPLARIYLA POLİSEVİNDE DÜZENLENEN TOPLANTIDA BİRARAYA GELDİ
28.12.2018  
  İl Emniyet Müdürümüz Sn Engin DİNÇ, yerel ve ulusal medyada görevli basın mensupları ile polisevinde düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek son bir yıllık dönemde Emniyet Müdürlüğümüzün çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
  
 Toplantıya il emniyet müdür Yardımcıları ve şube müdürlerinin yanı sıra ilimizdeki gazetelerin yazı işleri müdürleri, köşe yazarları ve muhabirleri katıldı. Toplantıda şubelerimiz kendi birimlerini ilgilendiren konular hakkında sunumlar gerçekleştirdiler.

  Toplantıda konuşan Sayın Müdürümüz; “Toplantımızın başlıca amacı, siz değerli Basın Mensuplarımızla bir araya gelmek, Emniyet Müdürlüğümüzün faaliyetleri hakkında sizleri bilgilendirmek ve artık bir huzur kenti olarak tescillenen şehrimizin asayiş ve trafik durumunu değerlendirmektir. Vatandaşlarımız tarafından doğrudan bizlere iletilen veya sizler aracılığıyla çözüme kavuşturulmasını istedikleri konular hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunmanın önemli olduğuna inanıyoruz. Halkımızın huzur ve güvenliğinin korunması amacıyla nasıl ki bizler gece gündüz demeden 7 gün 24 saat görev yapıyorsak, sizler de yaşadığınız her türlü zorluğa rağmen, halkın sesi olma ve kamuoyunun doğru bilgilendirilme hakkına katkıda bulunma vazifenizi yerine getirerek topluma büyük bir hizmet sunuyorsunuz. FETÖ‘nün 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası, halkımız nezdinde Ülkenin en güvenilir kurumlarından biri olarak kabul gören bizlere olan bu güvenin sağlanmasında yazılı ve görsel medyanın desteğini göz ardı edemeyeceğiz” şeklindeki konuşması sonrası katılımlarından dolayı bütün konuklara teşekkür ederek, 2019 yılında sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler geçirmeleri temennisini iletti. 
  
  Ayrıca toplantıda Sayın Müdürümüzce, emekliye ayrılan basın mensuplarından Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Tarkan DEMİR ve Doğan Haber Ajansı Eskişehir Temsilcisi Eyüp KELEBEK’e plaket takdim edildi.
 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Polis Eşleri Derneği Eskişehir Şubesi
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • KGYS ESKİŞEHİR