Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AYIN PERSONELİ SEÇME UYGALAMASI DEVAM EDİYOR
10.08.2018  
​ İl Emniyet Müdürlüğümüz kadrosunda görev yapan personelin moral ve motivasyonunu artırmak, başarılı personeli ödüllendirmek amacıyla, üstün performans gösteren personelin belirlenerek “Ayın Personeli” seçme uygulamasına devam edilmektedir. 
 Bu kapsamda, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memurları Sabire TELEK, Serap ÇETİNTAŞ ve Sinem Gamze YILDIZKAN;  6284 Sayılı Ailenin Korunması Ve Kadına Şiddetin Önlenmesine dair kanun kapsamında hakkında tedbir kararı bulunan bayan şahıs ile haftalık görüşme yapmak üzere adresine gittiklerinde, şahsın ikametinde olmadığı görülmesi ve annesinin de çelişkili ifadeler vermesi üzerine bayan ile yapılan telefon görüşmesinde, eşi tarafından başka bir ilde zorla tutulduğunun anlaşılması ve gerekli görüşmeler yapılarak şahsın evine dönmesinin sağlanmasında gösterdikleri başarı sebebiyle, İnönü İlçe Emniyet Amirliğinde görevli Polis Memuru Halil CEYLAN; Görevinde göstermiş olduğu duyarlılık ve başarılı çalışmalarından dolayı "Mayıs Ayı Ayın Personeli" seçilmişlerdir.
 Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli 3 personelimiz;
"Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak" suçundan aranması bulunan M.T. isimli şahsın yakalanmasında mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle çalışmalarından dolayı "Haziran Ayı Ayın Personeli" seçilmişlerdir.
 Ayın personeli seçilen meslektaşlarımız, İl Emniyet Müdürümüz Sn Engin DİNÇ, Huzur Sevenler Derneği Başkanı Necip Fazıl ŞAHİN ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile diğer davetlilerin katılımlarıyla Polisevinde düzenlenen törenle teşekkür belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirilmişlerdir.
 Törende ayrıca Emniyet Müdürlüğümüz kadrosunda görevli iken başka kadrolara tayin olan müdürlerimiz ve Müdürlüğümüz kadrosundan geçtiğimiz ay emekli olan 9 personelimize de hizmetleri anısına plaket verilmiştir.
 
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Polis Eşleri Derneği Eskişehir Şubesi
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • KGYS ESKİŞEHİR