Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

Gelen Mesajlar

Giriş
  
  
  
Mesaj
  
SECURİTAS 10.04.2016
 

​Geçmişten günümüze toplumsal güven ve huzur ortamını sağlamak için hizmet veren Türk Polis Teşkilatının 171 inci hizmet yılını kutluyoruz. Securitas Güvenlik Hizmetleri adına nezdinizde bütün emniyet mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyor, görevleri sırasında şehit olan polislerimizi saygı ve gönül borcuyla anıyoruz.

 
  
ATA AKYOL10.04.2016

Bir 10 Nisan'ı daha Onur ve Gururla Kutlarken; Ülkemizde asayiş ve huzurun sağlanmasında görev alan, Biri birinden değerli tüm Askeri – İstihbarat ve Güvenlik Teşkilatlarımız gibi; Türk Emniyet Teşkilatımızla da, Apayrı bir Onur ve Gurur Duyuyor; Sadece senede bir gün değil, her gün ve de her an – her saniye, Yüreklerimizin sevginizle, Zihinlerimizin övgünüzle ve Ruhlarımızın daima sizlerle olduğunu, Gönüllerimizin sevgi ve saygınızla yoğrulduğunu Apayrı bir Onur ve Gurur Kaynağımız olduğunuzu bilmenizi isteriz... İyi ki varsınız..! İyi ki bu milletin varı ve varlığısınız..! Sizler var oldukça, dünlerimiz gibi bugünlerimiz ve Bugünlerimizden de daha bir emin ve güvende, Asayiş ve huzur içerisinde olacaktır daima, yarınlarımız ve tüm geleceğimiz!!! Şahsınızda, Türk Polis Teşkilatımızın, Bütün Onurlu Üyelerini Tebrik Ediyor, Daima En Üstün Başarılara imza atacağınıza olan inancımı ifade ediyor, Aileleriniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir yaşam diliyorum..! En Derin Saygılarımla... Ata AKYOL Ezelden Ebede – Türk Emniyet Teşkilatımızın Gönüllü Bir Üyesi

  
06.04.2016

TEŞEKKÜR MESAJI

 

Toplumda sürdürülebilir barış ve huzur ortamını sağlamaya yönelik başta terör olayları olmak üzere şiddete yönelen aşırılıkların önlenmesi ve gençlerimizin terör örgütleri ve zararlı oluşumların ağına düşmesinin engellenmesi amacı ile karşılıklı güven ve iletişime dayalı olarak; Terörle Mücadele Dairesi Başkanlığı koordinesinde Eskişehir Valiliğimiz Başkanlığında, İlimiz Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından bilgilendirme ve önleme faaliyetleri düzenlenmektedir.

Bu kapsamda 26.10.2015-09.06.2016 tarihleri arasında Güvenli gelecek sizinle gelecek  isimli okul konferansları projesi ile İl merkezi ve İlçelerimizde 54 okulda 8132 öğrencimize ulaşılarak, öğrencilerimize kalem ve not defteri hediye edilmiş olup; gerçekleştirilen seminerlerden dolayı öğrencilerimizden, velilerimizden ve okul idarecilerimizden memnuniyet ve teşekkür mesajları İl Emniyet Müdürlüğümüze  ulaşmaktadır.

Projemizle ilgili Alpu Anadolu Lisesi Okul Müdürü tarafından  gönderilen mesaj şu şekildedir;

“Eskişehir Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğünüzün ortak projesi olan Güvenli gelecek sizinle gelecek adlı projeniz kapsamında Alpu Anadolu Lisesi öğrencilerine verilen seminer çok faydalı olmuştur. Emeği geçen tüm emniyet çalışanlarına teşekkür ederiz. Bu tür bilgilendirme toplantılarının devam etmesi dileğiyle.”

Emniyet Müdürlüğü olarak; yaptığımız tüm çalışmalar vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu içindir. Vatandaşlarımızın teşekkür mesajları ile bizlere geri bildirim yapmaları, personelimizin motivasyonunun artmasını sağlamaktadır.

  
Emrah Yasa27.02.2016

​Öncelikle iyi akşamlar diliyorum ben bursaspor taraftarı olarak bir tsk msj atmak istedim bugün eskisehirle oynadığımız maçta bize eskisehir spor şubenin göstermiş olduğu ilgiden dolayı öncelikle nafiz abi ve butun eskiher spor subeye tsk eder ve hepsinden Allah razi olsun bize gosterdikleri ilgi alakadan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum sağolun var olun

  
Red Soldiers / Antalyasporlular Derneği18.02.2016

Merhaba. Geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir-Antalyaspor müsabakası için yaklaşık 700 civarı taraftarımızla Eskişehir’ e geldik. Şehir girişi kontrol noktasından bizi karşılayıp, maç sonu şehir çıkışına kadar bize eşlik eden Spor Şube ekibinize teşekkürü borç biliriz. Gerek stada giriş esnasında gösterdikleri ilgi, gerekse dönüş yolunda kalp hastası yaşlı bir taraftarımıza kumanya köfte ekmek yardımında bulunan Spor Şube ekibinizden özellikle Nafiz Arsoy ve tüm memur arkadaşlara teşekkür ederiz. Red Soldiers / Antalyasporlular Derneği

  
Kılıçoğlu Anadolu Lisesi29.01.2016
 

​Sayın Müdürüm: Kılıçoğlu Anadolu Lisesi Müdürüyüm. Okulumuzda 25/12/2015 günü hırsızlık meydana gelmiş, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri bir hafta gibi kısa bir sürede hırsızları yakalamış ve çalınan malzemelerimiz iade edilmiştir. Şahsınızda Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürü ve hırsızlık masası ekibine teşekkür ederiz. Saygılarımla...​​

 
  
B.T04.01.2016

Yaşadığım üzücü olay için 155 i aradığımda evime gelen ekip, olay yeri inceleme ve çarşı polis merkezinde ifade verirken konuşmakta zorladığım anlarımda orada ki görevli memurun bana gösterdikleri samimi tavır kendimi daha iyi ifade etmeme yardımcı oldu. Yine devam eden bu adli süreçte çarşı polis merkezinde ki polis memurlarının alakası kendimi güvende hissetmeme ve iyi ki polis e sığınmışım dememe sebep oldu. Gördüğüm ilgi, görevli memurun tavrı yaklaşımı yaşadığım üzücü olayın etkisini, yine yaşamış olduğum şoku hafifletti. Bana kendimi yalnız hissettirmediğiniz İçin tüm emniyet teşkilatınıza minnet duyar teşekkürlerimi arz ederim.

  
Y.ZAYRAK25.11.2015
Merhaba ben ÇOGEP projesi kaplamında Kuruluştan Cumhuriyete Tarih Gezisine Ahmet Sezer Ortaokulu’ndan katılan bir öğrenciyim. Gezinizi çok beğendim. Çünkü gezi hatasız denecek kadar güzeldi, öğretmenlerin, polislerin bize karşı tavırları çok cana yakındı. Melike, Selami ve Metin öğretmen bana çocukları gibi davrandılar. Polis memurlarından Tahsin, Selim ve Musa abi de çok iyi davrandılar. Otobüsteki muavinimiz Nadir abi de servis konusunda bize iyi davrandı. Rehberimiz Songül Kayaya da teşekkür ediyorum. Kısacası Polis Teşkilatı ve Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ederim.
 
 
  
Y.G20.11.2015

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından 8-14 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen projeye katıldım. Başarılı öğrencilere tarih bilincini aşılamak ve günümüze nasıl geldiğimizi göstermek anlamında gerçekleştirilen bu başarılı projenin gerçekleşmesindeki en büyük mimarı olan sizlere teşekkür ederiz. İlk defa bir gezinin amacına uygun olarak düzenlediğini ve gerçekleştiğine de şahit oldum. Bu anlamda inanılmaz şaşırtıcı oldu benim için. Eskişehir Emniyetinden geziye gelen tüm görevli amir, komiser, çevik kuvvet ve değerli müdürümüz her şeyden önce inanılmaz idealist bir ekipti. Bir çay molası dahi vermediler kendileri için. Bu benim için dedim ya ilk. Doğruyu söylemek gerekirse; genelde geziye katılan yetişkinler biraz daha kendilerini düşünürler. Ancak bir kez olsun mola verilmedi ya da uzaklaşılmadı ya da ferdi olarak hiçbir dakika geçirilmedi. Çocuklara ağabeylik, ablalık yaptılar, öyle ki kendi çocukları gibi baktılar ve sakındılar. Uykusuz kaldılar... Hasta oldular... Gezi boyunca gördüklerimiz gerçekten göz yaşartıcıydı. Çocukları öyle koruyup kolladılar ki gerçekten inanılmaz insanlardı. Onlara nezdinizde çok teşekkür ederiz. Çok değerli ve her şeyden önce İNSAN olan, çalışkan, dürüst ve vicdanlı kişilerden oluşan böyle bir ekibi bu projede görevlendirdiğiniz için teşkilatınıza sonsuz teşekkür eder saygılarımı sunarım.

  
A.YILMAZ15.11.2015
​Eskişehir Emniyet Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu KURULUŞTAN CUMHURİYETE TARİH GEZİSİ bize ülkemizin tarihini anlama konusunda yardımcı oldu. Gezi sırasında güzel anlar yaşadık. Özellikle yolculuklarda çok eğlendik. Yemekler ve oteller de güzeldi. Bu gezi sayesinde bir sürü anım oldu. Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğüne her şey için teşekkür ederim.
 
  
O.Y.10.04.2015
 

​2854 ekip aracınızın 22.25 saatinde bizi o soğukta alıp bize yardımcı olması ve aracın içinde o soğukta o kadar sıcak ortam yarattılar ki anlatılmaz bir duyguydu. Böyle polisleriz olduğu için size teşekkürler ve burdan onlara da teşekkür ederiz.

 
  
İ.D10.04.2015
 

Ben İsmail Duman Gökmeydan Mahallesinden.365 gün 24 saat canımızı ve malımızı korumak için canla başla çalışan fedakar polisimizin 170. yılını kutluyorum. Şahsım adına iyiki varsınız.Saygılarımla.

 
  
A.A10.04.2015
 
​2854 ekip aracınızdaki polis abilerime sonsuz teşekkürler.Bizi o soğukta saat saat 22.30 da o kadar uzaktan alıp mahallemize bıraktığı için çok teşekkürlerimizi iletiyoruz.Abilerimiz çok iyi insanlar bir de açmısınız diye sordular. O soğukta bizi bırakmadılar orda. Sonsuz teşekkürler... Atalay :))
 
 
 
  
31.08.2014
 

                POLİS ŞAŞIRDI
 
Motorlu trafik polisi, motorluyu çevirdi.
Yayaya açık yerde, bir de süratli mi süratli…
Eliyle kenara davet etti sürücüyü.
Beyefendi, diye başlamıştı ki söze…
Sürücünün tonu kızgın:
“Siz de buraya motorla girmişsiniz!”
Polise fırsat vermeden bildiğimiz şekilde:
“ Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz?”
(Polislerin ifrit olduğu söz bu olmalı.)
Memur, yasaları biliyordu; herkese eşit olduğunu da.
Ama adamın kim olduğunu bilemedi.
Şöyle baktım, ben de ilk kez görüyorum.
Yanımdaki bey efendi baktı, baktı bilemedi.
Polis memuru, nazik bir dil, sabırlı bir tavırla izah etti.
Öylesine güzel konuştu, ağzımızı açıp dinledik.
Motorlu, bu davranış karşısında imana gelip özür dilemek
zorunda kaldı. Başka tavır karşısında galeyana da gelebilirdi.
Bravo polis memuruna eksiyi artırmadı, eksiyi artıya çevirdi.
“Ben kimim ki, tanıdığım yok, Eskişehir Emniyet Müdürü-
nü de tanımam, lütfen bana ceza yazın!”
diyesim geldi.
Polisin adı ben de kalsın, sıkıntıya girmesin!
Gazeteye yazacağımı nereden bilsin!
Çok hoşuma gitti, sözlerin dedim.
Teşekkür ettim. Ben teşekkür edince aklına geldi:
“400’e yakın alkolden ehliyet aldım, teşekkür eden
olmadı.” dedi.
Alkolün elinden kaç ölüm aldı acaba bu polis memuru?
Bu sevecen, bizden biri memura bir kez daha teşek-
kür ettim.
İçim cız etti. Hayatımızı verseler de teşekkür etmesini bilen
toplum değiliz. Bir fırsat çıksa bir daha teşekkür etsem
dedim.
Allah sesimi duydu, bir gün sonra Hasan Polatkan Cad-
desinde kibarca sağa çektiler.
“Lütfen beyefendi ehliyet!”
Aracın muayenesi geçmiş. 80 TL yazdı. 15 gün içinde
ödersem 60’a düşüyormuş.
Teşekkür ettim. 2 günde etti 3 teşekkür . 400 ehliyete daha
397 teşekkür lazım.
Umarım bana değil, başkasına nasip olur.
Teşekkür tuhaf geldi, polis memurunun yüzünde şaşıran bir
tebessüm vardı.
 
Mehmet Sadık Bozkurt  (Anadolu Gazetesi)
 
  
T.Z14.03.2014
 

Sayın Mustafa ŞAHİN müd. başımdan gecen olay neticesinde yaklaşımlarından dolayı öncelikle devletime siz müdürüme ve ekibinize içtenlikle saygılarımı sevgilerimi iletmek istedim yüce rabbim hepinizden razı olsun sizin gibi insanlar var oldukça Türkiye devletim aslanlar gibi ayakta duracaktır. ve nice nesiller yetiştirecektir. Bunun en büyük örneği bu yaşananlardan sonra oğlumun polis olmak isteği olmuştur sizler sayesinde müdürüm.

 
  
İ.D29.05.2014
 

Sayın Emniyet Müdürüm Güvenli Okul Projesi kapsamında okul çevremizde görevli polis memurlarının görevlerini tam olarak yaptıkları kanısındayım. Gerek ilgi alakaları gerekse öğrencilerle olan iletişimlerinden okul idaresi olarak memnunuz. Okulumuz çevresinden görevlendirilen polis memurlarına ve bu uygulamayı başlatan sizlere teşekkür ederiz. Bu projenin geliştirilerek devam edilmesinin bu yaş grubu çocuklar için iyi olacağını düşünüyorum. Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu.

 
  
Z.K16.03.2014
 

Merhaba ben eskişehir ömeraga mah. ikametgah etmekteyim. 15.03.2014 tarihinde akşam evimde bir hızsızlık olayı yaşanmıştır, hızsızlık masasından A. ve S. beyin disiplinli ve özverili çalışmaları neticesinde hızsız olarak evime giren şahıs yakalanarak çalınan bilgisayarımı aldım. S. ve A. beye yardımları için çok çok teşekkür ediyorum. mesleğini severek yapmanızda çok hoşuma gitti. umarım kariyer olarak dahada başarılı olursunuz ki buna inanıyorum, mesleğinizde başarılar dilerim. iyi çalışmalar.

 
  
N.Z01.04.2014
 

Sayın müdürümüz bugün kumlubel mah. yaşadığım bir olay vasıtasıyla tanıdığım ÖNLEYİCİ HİZMETLER ..... noIu ekipe şahsınızda çok teşekkür ediyorum ve böylesine nazik, kibar, görev bilincinde polisler yetiştirdiğiniz için sizleri kutluyor aynı zamanda sizlerle bir vatandaş olarak guru duyuyorum. tekrar teşekkürler ve iyi çalışmalar.

 
  
A.A09.04.2014
 

Türk Polisi, Sadece 169 yıllık bir mazisiyle değil, Atalarından devraldığı onbinlerce yıllık, ezelden ebede uzanan onurlu bir geçmişin ve gururlu bir geleceğin temsilcisi, Adalet, Disiplin, Ahlak ve Millete hizmetin en güzel örneği, Ülke içinde asayiş ve huzurun güvencesi, Sadece ülkesinde değil tüm insanlık ailesi için de, insan hakları ve uluslararası hukukun koruyucusu ve gözeticisi olarak, Sadece bir gün değil, her gün ve her zaman, en büyük övgülere ve en ulvi değerlere layıksın! İyi ki varsın! iyi ki bu milletin evladısın, varısın, varlığısın! 169. Onur ve Gurur Yılımız Kutlu Olsun! En kalbi selam, sevgi ve saygılarımızla...

 
  
A.A26.03.2014
 

Sayın Mustafa ŞAHİN; Ağrı Hamur ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yapmış olduğunuz kitap yardımından dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımla...

 
  
Mualla Zeyrek İlkokulu 19.02.2014
 

Sayın Müdürüm, Okulumuza kitap göndererek destek olduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkürler. Saygılarımızla..

 
  
A.Ç04.01.2014
 

   Vişnelik leylak sokaktaki hırsızlık olayında polis arkadaşımızın dikkatli davranması hırsızlık olayına engel olması ve hırsızları yakalamasındaki başarılarından dolayı eskişehir emniyet teşkilatına özelliklede bu arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

 
​​​​​​​​​​​​​​​​​
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Polis Eşleri Derneği Eskişehir Şubesi
  • UPEM
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • KGYS ESKİŞEHİR